Meble tapicerowane RAMETA

Spółdzielnia Meblarska RAMETA jest jednym z wiodących producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Początki działalności produkcyjnej sięgają roku 1969 – zatem w branży meblarskiej działamy z powodzeniem już od ponad 40 lat.

Obecnie SM Rameta to ponad 600 osób załogi i produkcję odbywająca się w trzech zakładach tapicerskich zlokalizowanych w Raciborzu.

Szczególną rolę w naszej firmie spełnia prototypownia i dział technologiczny, które przygotowują wzory mebli zgodnie z oczekiwaniami klientów oraz obowiązującymi trendami. Stale poszukujemy doskonalszych rozwiązań i materiałów, dążąc do tego by nasze meble stawały się coraz bardziej wygodne i atrakcyjne wizualnie. Z każdym rokiem zwiększamy dynamikę sprzedaży, podnosimy też standardy w obsłudze klienta, aby zakup i użytkowanie naszych mebli było dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

www.rameta.com.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży:

Karolina Jurkiewicz
tel. 601 734 910
email: karolina.jurkiewicz@unikatsj.pl

INFORMUJEMY, IŻ NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Meble tapicerowane RAMETA
Strona unikatsj.pl używa plików cookies w celach statystycznych oraz do prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Akceptuję