Nowy Styl Group

Nowy Styl Group to ekspert w dziedzinie kompleksowego wyposażenia wnętrz biurowych. Główną kompetencją marki jest całkowita obsługa klienta od momentu konsultacji, poprzez projekt, wizualizację potrzeb, dostawę, montaż oraz obsługę posprzedażową, przy uwzględnieniu tak istotnych aspektów organizacji biura, jak komfort pracy, ergonomia, optymalizacja miejsca i kosztów. W portfolio produktowym BN Office Solution znajdują się systemy mebli biurowych i konferencyjnych, kolekcje nowoczesnych foteli pracowniczych i menedżerskich, uzupełnieniem oferty są produkty przeznaczone do miejsc wypoczynku, poczekalni i recepcji. Różnorodne rozwiązanie i szerokie portfolio umożliwiają wyposażanie różnego typu biur i przestrzeni publicznych przy uwzględnieniu różnorodnych oczekiwań klientów. 
Nowy Styl Group to kompleksowe rozwiązania umożliwiające wyposażenie rożnego typu biur i przestrzeni biurowych przy uwzględnieniu zróżnicowanych oczekiwań klientów. Przed rozpoczęciem współpracy, staramy się wnikliwie poznać charakter działalności naszych klientów oraz specyfikę branży, w której funkcjonują. Doświadczony i wykwalifikowany zespół, w oparciu o uzyskane dane, przygotowuje projekty tworzące nowoczesne środowisko pracy. Projektując, uważnie słuchamy sugestii naszych klientów. Zwracamy uwagę na funkcjonalny układ aranżowanych pomieszczeń oraz potencjał przestrzeni. Nasi doradcy proponują optymalne rozwiązania meblowe uwzględniające zasady ergonomii i komfortu. Nieodzownym elementem projektu jest wizualizacja zaprojektowanej przestrzeni. Przygotowujemy fotorealistycze wizualizacje wnętrz, które pozwalają łatwiej zaprezentować wizję klienta. Nasze ekipy montażowo-serwisowe wykonują profesjonalny montaż oraz dbają o terminowy przebieg realizacji.

www.nowystylgroup.pl

Nowy Styl Group
Strona unikatsj.pl używa plików cookies w celach statystycznych oraz do prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Akceptuję